Hakkımızda

Mercan Çiftliği Hakkında, Hizmetlerimiz, Ekibimiz, Ürünlerimiz

mcblackOkul çağından bile önce teneke ve kavanozlarda başlayan yerli deniz canlılarının yapay sistemlerde barındırılması merakı zaman içinde doğal olarak inanılmaz zenginlikteki tropikal türlere doğru kaydı.

O yıllardaki bilgi ile tecrübeye ulaşım, canlı ve malzeme tedariki konularındaki zorlukları yaşayan birisi olarak zamanla yumuşak mercanlar ile başlayan üretim serüvenime sert mercan ve balık üretimi ile devam ediyorum.

Canlıların üretimi için onların yaşamsal ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak birinci altın kuraldır. Bu ihtiyacı karşılamak için kendi kullandığım ve memnun kaldığım ürünlere diğer hobicilerin ülkemiz imkanlarıyla en uygun şartlar ile ulaşabilmesi için Mercan Çiftliği olarak hizmet vermeye başladık.

Mercan Çiftliği yurtdışındaki gelişmeleri yakından takip ederek onları kendi süzgecinden geçirip gerekli olanlarını sizlerle buluşturmayı prensip edinmiştir.

Güzel akvaryumlar doğru ürünü bilinçli şekilde kullanarak ve bunları sabır ile yoğurarak elde edilebilir.

Bol tuzlu günler dilerim.
Deniz ŞİŞMAN

Hizmetlerimiz

Stoktan “karantinalı”balık, mercan ve omurgasız canlı satışı, Mercan Çiftliği üretimi canlı satışı ve özel sipariş canlı temini.
Öncelikle test ettiğimiz, memnun kaldığımız ve kendi akvaryumlarımızda kullandığımız tüm malzemeleri ve diğer ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde size sunmaktayız.
Akvaryumları dört tarafı cam içi su dolu objeler olmaktan çıkaran, yaşam ortamlarınıza dekoratif bir şekilde uyum sağlamış hayalinizdeki doğal kesitleri sizin için yaratıyoruz.
Yeni kurmak istediğiniz akvaryum için veya mevcut akvaryumunuzda yapmak istediğiniz değişiklikler için profesyonel hizmet anlayışımız ile yanınızdayız.

Ekibimiz

Deniz Şişman
Deniz Şişman

.

Taner Şişman
Taner Şişman